O mnie

Konrad Zalewski

O mnie

Jestem psychoterapeutą Par i Małżeństw oraz dyplomowanym Mediatorem Rodzinnym. Jestem terapeutą, który wyspecjalizował się w pracy nad relacją. Pracuję już kilkanaście lat tylko i wyłącznie z parami. Nie zajmuję się pracą w ramach terapii indywidualnej.


Jestem absolwentem Szkoły Psychoterapii Par i Małżeństw przy Małopolskim Centrum Psychoterapii w Krakowie oraz Szkoły Mistrzów w zakresie Terapii Par i Małżeństw przy warszawskiej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Szkoła posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).


O mnie

Ukończyłem również podyplomowe studia w zakresie mediacji rodzinnych opartych o profesjonalne standardy szkolenia mediatorów rodzinnych uchwalone przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.


Utworzyłem oraz ciągle rozwijam Poradnię dla Par i Małżeństw Siła Pojednania. Obecnie Poradnia ma swoje gabinety w Toruniu oraz Krakowie. Poradnia specjalizuje się w Intensywnej Terapii Par.

Zajmuję się również mediacją rodzinną oraz małżeńską.

Jestem również mediatorem stałym przy Sądach Okręgowych w Toruniu oraz Włocławku wpisanym na listy stałych mediatorów przy tychże sądach.


Czego możesz spodziewać się po mojej pracy ?

Przede wszystkim bezstronności. To podstawowa i najważniejsza zasada, którą powinien kierować się każdy terapeuta par. Neutralności. Nie narzucam Państwu rozwiązań, do niczego nie zmuszam. Staram się być maksymalnie obiektywny. Symetryczności. Zasada ważna, aby żadna z osób w parze nie czuła się zmarginalizowana. Akceptacji wszystkiego co powiesz. Nie krytykuję i nie oceniam oraz nie osądzam. Profesjonalizmu w każdym calu. Pełnej poufności.


Przyjeżdżają do mnie pary z całej Polski. Obecnie, z uwagi na obecny kształt mojego życia osobistego i zawodowego przyjmuję maksymalnie do trzech par miesięcznie na 5-dniową Terapię Intensywną. Rezerwując swoją terapię intensywną możesz więc czuć się wyjątkowo. Na zdjęciach widok gabinetów w Toruniu.