Intensywna Terapia Par i Małżeństw w pigułce

Pięciodniowa. Pracujemy nad Państwa relacją metodą intensywną przez 5 kolejnych dni.

Intensywna i efektywna. Codziennie pracujemy w wymiarze ok. 2 godzin zegarowych z możliwością przedłużenia sesji. Dłuższe sesje są jednak nieefektywne z prozaicznego powodu- odczuwamy zbyt duże zmęczenie.

W Toruniu, Krakowie lub nad morzem w Juracie. Odbywa się w atrakcyjnych miejscowościach i w komfortowych warunkach.

Całoroczna (jedynie zajęcia w Juracie możliwe są od kwietnia do października).

Tylko dla jednej pary. Nie grupowa. To nie są warsztaty dla wielu par jednocześnie.

Skrojona na wymiar. Formuła oraz program terapii powstał na bazie moich wieloletnich doświadczeń. Terapia obejmuje pełną i szczegółową diagnozę z wywiadem, pracę na problemie wraz z pakietem wsparcia- pełnię pomocy.

Wybitnie skuteczna. Statystyki mówią same za siebie- około 84 % par, które uczestniczyły w tej terapii uratowało związki.

Silnie więziotwórcza i praktyczna. Czas pomiędzy sesjami działa silnie więziotwórczo. W tym czasie miło spędzacie Państwo czas i implementujecie doświadczenie terapeutyczne danego dnia w swoje życie.

Uczestnicy uzyskują status priorytetowy wśród pacjentów- bez zmartwienia, że nie będzie wolnych terminów. Oznacza to, że uzyskasz pierwszy możliwy termin.

To czas tylko dla Państwa. Podczas 5 dni pracuję tylko i wyłącznie z Państwem.

 

Cena łączna to 3990 zł brutto od pary w Toruniu, 4490 zł w Krakowie oraz 4990 zł w Juracie nad morzem. Różnice w cenach spowodowane są wyższymi kosztami organizacji terapii w innych miastach niż Toruń.

W cenie są oczywiście materiały, codzienna kawa i herbata oraz stół z przysmakami na życzenie.